Architekt – Specjalista ds. Aranżacji

CAVATINA HOLDING S.A.

Kraków, małopolskie

Od: CAVATINA HOLDING S.A.
Miejsce pracy: Kraków

Cavatina to dynamicznie rozwijająca się pracownia architektoniczna z bogatym doświadczeniem w realizacji obiektów komercyjnych i mieszkaniowych. Poszukujemy doświadczonych architektów z pasją do pracy przy projektach krajowych i międzynarodowych.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie wizualizacji - wnętrz i kubatury
  • projektowanie aranżacji (w budynkach biurowych)
  • projekty wykonawcze i powykonawcze
  • konkursy międzynarodowe

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe architektoniczne,
  • Doświadczenie w projektowaniu – min 5 lat udokumentowanej pracy w biurze projektowym
  • Mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej
  • Dobra znajomość przepisów prawa budowlanego, warunków technicznych,
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad, SketchUp- warunek konieczny,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Rzetelność i zaangażowanie w pracy,

Oferujemy:

  • ciekawą pracę przy projektach w kraju i za granicą
  • udział w realizacji projektów na każdym etapie inwestycji
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet benefitów pracowniczych
  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych współpracowników