Architekt Chmurowy (Microsoft Azure) k/m

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

W związku z realizowanymi projektami w obszarach wykorzystujących chmury obliczeniowe (publiczne, hybrydowe, prywatne) zespół doświadczonych architektów poszukuje osoby na stanowisko Architekta Chmurowego (m/k).

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest wiodąca spółka z sektora energetyki. W związku z realizowanymi projektami poszukujemy osoby na stanowisko Architekta Chmurowego (m/k).

Opis stanowiska

· uczestnictwo w planowaniu, projektowaniu oraz wdrażaniu rozwiązań wykorzystujących chmury obliczeniowe,

· opracowywanie i utrzymywanie wytycznych, zasad i standardów architektonicznych dla rozwiązań wykorzystujących chmury obliczeniowe,

· nadzór i opiniowanie projektów i inicjatyw IT w zakresie stosowania standardów dot. rozwiązań wykorzystujących chmury obliczeniowe,

· współpraca z kluczowymi interesariuszami w organizacji (m.in. regulacje prawne, bezpieczeństwo, finanse),

· współpraca z zespołami technicznymi odpowiedzialnymi za wdrażanie oraz utrzymanie rozwiązań

Profil kandydata

· minimum 3 lata stażu pracy w podobnej roli,

· minimum 5 lat doświadczenia w obszarze architektury rozwiązań,

· dobra znajomość technologii Microsoft Azure,

· znajomość wzorców architektonicznych wykorzystania technologii chmurowych,

· znajomość zagadnień cyberbezpieczeństwa,

· znajomość krajowych praktyk, standardów oraz regulacji dotyczących chmur obliczeniowych,

· znajomość modeli rozliczeń chmur obliczeniowych

Oferujemy

· Prywatną opiekę zdrowotną i benefity (bardzo dobry bonus)

· Umowa o pracę na czas trwania projektu (do połowy 2025 roku)

· Hybrydowy tryb pracy z jednego z biur zlokalizowanych w całej Polsce

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page