Opis stanowiska pracy

UKSC Urlik Kaczor Kancelaria Adwokacka s.c. w Krakowie
W związku z rozwojem Naszej Kancelarii nawiążemy stałą współpracę z aplikantem lub adwokatem/ radcą prawnym.

Nasza Kancelaria ma profil ogólny i charakter procesowy, obejmujący zarówno szeroko pojęte sprawy z zakresu prawa cywilnego jak i karnego. Zakresem działalności kancelarii jest również objęta obsługa podmiotów gospodarczych.

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki pracy i współpracy;
- możliwość zdobycia ciekawego i różnorodnego doświadczenia;
- pracę w młodym dynamicznym zespole.

Wymagania:
- profesjonalne podejście do powierzonych i realizowanych zadań;
- dobrej znajomości prawa cywilnego i karnego, ze szczególnym uwzględnieniem procedury cywilnej i karnej;
- znajomość języka angielskiego;
- umiejętności organizacyjne, dokładność i odpowiedzialność;
- umiejętność pracy w zespole, dystans i poczucie humoru.

Do obowiązków współpracownika będzie należeć:
- sporządzanie pism procesowych, umów i wszelkiej koniecznej korespondencji z klientem,
- reprezentacja klientów przed sądami i organami administracji,
- kontakt z klientami,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy wraz z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Prezentacja firmy

Nasza Kancelaria ma profil ogólny i charakter procesowy, obejmują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura