aplikant adwokacki / radcowski

Marcin Hołówka

05-500 Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria adwokata Marcina Hołówki w Piasecznie poszukuje aplikanta adwokackiego / radcowskiego I lub II roku aplikacji.

Aplikant adwokacki / radcowski będzie odpowiedzialny za:
• Bieżącą obsługę prawną klientów kancelarii,
• Opracowywanie, opiniowanie i negocjowanie umów,
• Reprezentowanie klientów kancelarii przed sądami i urzędami,
• Przygotowywanie i udzielanie porad prawnych w zakresie uregulowań związanych z działalnością klientów kancelarii,
• Sprawowanie nadzoru prawnego nad dokumentacją klientów kancelarii,
• Koordynowanie przebiegu dokumentacji w kancelarii.

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• Możliwość objęcia patronatem;
• Pracę w młodym zespole adwokatów i radców prawnych;
• Wykonywanie praktyki w różnych dziedzinach prawa;
• Możliwość zdobycia doświadczenia;
• Przyjazną atmosferę pracy.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres email podany na stronie internetowej kancelarii.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:
• Rozpoczęta aplikacja adwokacka / radcowska,
• Doświadczenie w pracy w kancelarii adwokackiej lub radcowskiej będzie dodatkowym atutem,
• Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• Sumienność, komunikatywność i dokładność,
• Terminowość i dbałość o szczegóły,
• Chęć nauki i poznania funkcjonowania kancelarii adwokackiej,
• Bardzo dobra organizacja własnej pracy.

Prezentacja firmy

Kancelaria adwokata Marcina Hołówki, działa na terenie Piaseczna od kilk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Prawo / Prokuratura