Aparatowy Substancji Nawilżających

EcoWipes EWS Sp. z o.o. Sp. J.

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma EcoWipes jest jednym z czołowych producentów  wyrobów higieniczno-kosmetycznych w Europie.

Nasza siedziba to nowoczesna fabryka w Nowym Dworze Mazowieckim, posiadająca zaawansowane linie technologiczne i ponad 50 maszyn produkujących artykuły higieniczno-kosmetyczne na kilku obszarach produkcyjnych .

Obecnie poszukujemy osób, do zatrudnienia na stanowisku:

Opis stanowiska pracy:

  • Przygotowanie produktów kosmetycznych wg dokumentacji technologicznej;
  • Obsługa urządzeń procesowych i aparatury laboratoryjnej;
  • Nadzór i kontrola poprawności działania urządzeń produkcyjnych;
  • Nadzór i ciągła kontrola parametrów procesu produkcyjnego;
  • Utrzymywanie zasad czystości na stanowisku pracy, urządzeń i wyposażenia okołoprodukcyjnego;
  • Przestrzeganie istniejących procedur produkcyjnych i kontroli jakości;
  • Prowadzenie obowiązującej dokumentacji jakościowej i raportów w wyznaczonym obszarze zadań i odpowiedzialności.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe;
  • Minimum rocznego praktycznego doświadczenia na podobnym stanowisku lub na innych produkcjach w przemyśle kosmetycznym;
  • Mile widziana znajomość urządzeń produkcyjnych oraz zagadnień jakościowych w firmie produkcyjnej;
  • Znajomość wymagań Dobrej Praktyki Produkcyjnej i Higienicznej;
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność;
  • Dokładność, precyzyjność, sumienność, zaangażowanie;
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym obejmującym weekendy;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Mile widziana znajomość systemu SAP;
  • Chęci do nauki i podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez firmę Ecowipes EWS w pełnym wymiarze godzin (bez pośrednictwa agencji pracy);
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności;
  • Wdrożenie pod opieką doświadczonego pracownika, dodatkowo praktyczne szkolenia i zdobywanie uprawnień;
  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy;
  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • Fundusz Świadczeń socjalnych ( bony świąteczne , paczki świąteczne, impreza noworoczna itp.);
  • Ubezpieczenie na życie dla pracowników finansowane przez pracodawcę

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  Dz. U.  1997r. Nr 133 poz. 833 z późn. zm. -  tekst ujednolicony  Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

EcoWipes to firma, która specjalizuje się w produkcji wyrobów kosmetyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości