Michael Page Michael Page

AP Accountant

Interesująca oferta dla osób szukających rozwoju w księgowości.

Informacje o kliencie

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży spożywczej poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania, mających inicjatywę w codziennym działaniu Kandydatów na stanowisko AP Accountant.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek produkcyjnych i handlowych oraz uzgadnianie wszelkich rozbieżności,
  • Weryfikowania, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,
  • Weryfikacja rozliczeń z dostawcami,
  • Współpraca z działami firmy (zlokalizowanymi w różnych krajach)
  • Czynny udział w projektach księgowych i optymalizacji procesów.

Profil kandydata

  • Znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego na poziomie umożliwiającą swobodną komunikację (kontakt telefoniczny i mailowy z niemieckim udziałowcem, czy zagranicznymi kontrahentami),
  • Wykształcenie wyższe, wskazane o profilu ekonomicznym,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi MS Excel oraz znajomość obsługi systemu SAP,
  • Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków, dobra organizacja pracy, otwartość i umiejętność współpracy w zespole.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Dofinansowanie karty sportowej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Stołówka ze smacznymi posiłkami
  • Dodatkowe świadczenia świąteczne
  • Kursy językowe
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page