AP Accountant z jęz. angielskim

Warsaw, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła firma/Your future company

Nasz Klient jest zagranicznym przedsiębiorstwem i numerem 1 w produkcji narzędzi do obróbki metali. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: AP Accountant, Senior Accountant lub Intercompany Accountant ze znajomością języka angielskiego, do której zadań będzie należało: księgowanie w programie SAP, tworzenie miesięcznych/kwartalnych/rocznych sprawozdań finansowych, tworzenie procesów w programie SAP, optymalizacja procesów księgowych oraz kontakt z klientami zagranicznymi.
Dodatkowo Intercompany Accountant odpowiedzialny będzie za rozliczanie faktur oraz zarządzanie księgowością spółek powiązanych finansowo.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kursy z niemieckiego ze słownictwem specjalistycznym
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, prywatna opieka medyczna
  • Rozwój w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy w języku obcym na co dzień
  • Przyjazna atmosfera pracy

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Doświadczenie w obszarze księgowości, AP, AR, Cash Collection – min. 1 rok
  • Znajomość języka angielskiego – poziom min. B2/C1
  • Znajomość programu SAP – warunek konieczny
  • Umiejętności analityczne
  • Motywacja i konsekwencja w dążeniu do celu

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa