Opis stanowiska pracy

4-7-61491

Dla naszego Klienta, z sektora SSC w Poznaniu - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

AP Accountant with English (team USA, start pracy między 9:30 - 11:00)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za efektywne prowadzanie Działu AP poprzez:
- weryfikację faktur w systemie
- kontakt z dostawcami, pierwszy punkt kontaktu dla biznesu
- prowadzenie ewidencji rozliczeń, raportów i analiz
- weryfikacja prawidłowości ewidencjonowania operacji gospodarczych
- kontakt z zagranicznymi klientami
- dbałość o terminowane dokonywanie operacji księgowych
- wykonywanie regularnych audytów, aby upewnić się, że przestrzegane są zasady wewnętrznej polityki firmy

Wymagania:
- doświadczenie w pracy w obszarze księgowym AP
- rozwiązywanie problemów związanych płatnościami
- bardzo dobra znajomość j. angielskiego - B2/C1
- umiejętności analityczne i dbałość o szczegóły
- znajomość systemu SAP

Korzyści:
- ciekawe wyzwania zawodowe
- możliwość współtworzenia i rozwoju organizacji
- praca w przyjaznym zespole
- pakiet benefitów

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Finanse , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa