Opis stanowiska pracy

RSA24 zatrudni osobę na stanowisko analityka. Do obowiązków należących do pracownika zatrudnionego na wyżej wymienionym stanowisku zaliczać się będą:
• Kontrola realizacji budżetu i analiza odchyleń
• Dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu Działu Dystrybucji i OTC / TRADE
• Analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów w Dziale Sieci
• Przygotowywanie raportów cyklicznych / zestawień oraz raportów ad hoc na potrzeby obszaru biznesowego Dystrybucja Sieci Marketing Trade
• Analizowanie wyników i rekomendowanie zmian i działań w Dziale Dystrybucji i OTC
• Wizualizacja wyników z wykorzystaniem narzędzi BI oraz dostosowywanie ich do potrzeb odbiorców biznesowych
• Wsparcie w procesie budżetowania
• Opracowywanie i wdrażanie modeli raportowych zgodnie z wytycznymi biznesu
• Implementacja oraz automatyzacja procesów raportowania w celu wspierania procesów biznesowych z bieżących raportów dostępnych w Dziale Dystrybucji i OTC
• Utrzymanie obecnie zaimplementowanych raportów oraz dalszy ich rozwój
• Współpraca z użytkownikami biznesowymi w celu zdefiniowania wymagań dotyczących raportów oraz współpraca z działami wewnętrznymi
• Współpraca z zewnętrznymi partnerami biznesowymi z zakresu projektów IT Działu Dystrybucji i OTC

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne
• Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomości rachunkowości finansowej i zarządczej
• Umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków
• Biegłej znajomości SQL oraz umiejętność pracy z bazami danych
• Znajomości Excela na poziomie zaawansowanym, w tym tworzenie zapytań i modelowania danych w DAX / M
• Praktycznego doświadczenia z narzędziami BI (np. Tableau, Qlik View, Power BI)
• Umiejętności szybkiego zrozumienia obszaru biznesowego będącego obiektem aktualnie prowadzonych analiz
• Umiejętności przetwarzania, organizowania i analizowania dużej ilości informacji oraz przedstawiania jasnych wniosków
• Doskonałych umiejętności komunikacyjnych i pracy w zespole
• Umiejętności pracy pod presją terminów
• Doświadczenie programistyczne w Python / R (mile widziane)
• Znajomość zagadnień z zakresu hurtowni danych, zbierania i analizy jakości danych

Prezentacja firmy

RSA24 Platform przetwarza dane z ponad 140 sieci aptek w Polsce.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Finanse, Praca IT - Programowanie / Analizy