Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/11/2018.

Analityk

Kraków, małopolskie

Team Connect Group.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Analiza i projektowanie rozwiązań informatycznych,
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej, opis procesów biznesowych,
  • Utrzymanie i rozwój istniejących produktów.

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie planowania, tworzenia i rozwoju rozwiązań raportowo-analitycznych oraz kompetencje analityczne, zwłaszcza w zakresie analizy struktur danych,
  • Dobra znajomość metodyk i standardów modelowania danych i zarządzania architekturą danych,
  • Znajomość Enterprise Architect oraz notacji UML,
  • Mile widziana znajomość systemu ubezpieczeń społecznych, rzepisów ustawy Kodeks postępowania administracyjnego, zasad wypełniania dokumentów ubezpieczeniowych,
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole,
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Nasza oferta:

  • Współpraca z młodym, ciągle rozwijającym się zespołem,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stanowisko dostosowane do wiedzy i doświadczenia,
  • Możliwość pogłębienia wiedzy i udział w specjalistycznych szkoleniach,
  • Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.

Misją Team Connect jest zaspokajanie potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów... oraz umożliwienie utalentowanym ludziom pracy w ciekawych projektach. Ciągłe dążenie do pozycji lidera oraz realizacja usług na najwyższym poziomie pozwoliło nam uzyskać ugruntowaną pozycję na rynku. Najlepsi ludzie potrzebują ambitnych wyzwań. Team Connect pomaga połączyć potrzeby jednych i drugich w drodze do osiągnięcia wspólnego celu. Firmom realizującym kompleksowe projekty IT pomagamy dobrać najlepszych z dostępnych na rynku specjalistów. Osobom szukającym wyzwań pomagamy zdobywać doświadczenie.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy