Opis stanowiska pracy

Informacje o ofercie:

  • Rodzaj pracy: Praca biurowa
  • Branża: informatyczna
  • Lokalizacja: centrum Katowic lub Lublin
  • Wynagrodzenie: 6000 - 6500 PLN brutto
  • Miejsce pracy: Katowice lub Lublin

Obowiązki:

  • zarządzanie zdarzeniami serwisowymi/wnioskami (od zgłoszenia do rozwiązania problemów z oprogramowaniem, sprzętem i urządzeniami mobilnymi);
  • zapewnienie użytkownikom wsparcia i usług (dążąc do rozwiązania jak największej liczby połączeń, odbieraj, ustalaj priorytety, dokumentuj i aktywnie rozwiązuj prośby o pomoc użytkowników końcowych);
  • selekcjonowanie w celu zapewnienia dokładnych transferów i eskalacji (zgodnie z gwarantowanym poziomie usług (SLA)), śledź otwarte zgłoszenia i monitoruj postępy zgłoszeń zgodnie z SLA, zamykaj pozycji zgłoszenia po rozwiązaniu;
  • przeprowadzanie procesu zarządzania poważnymi incydentami zgodnie ze standardami Securitas,
  • zapewnienie pozytywnego wrażenia klientom poprzez spełnianie oczekiwań klientów oraz zapewnienie, że wnioski zostaną rozwiązane;
  • zapewnienie ciągłej współpracy z zespołami IT Operations Management L2/L3,
  • zdobywanie aktualnej wiedzy na temat funkcji biznesowych, procesów pracy i systemów firmy.

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w zakresie pomocy technicznej (zarówno użytkownikom zdalnym, jak i użytkownikom na miejscu - w przypadku problemów związanych z oprogramowaniem lub sprzętem);
  • komunikatywność;
  • znajomość języka hiszpańskiego na poziomie min. B2;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • posiadanie wiedzy na temat procesów ITSM, takich jak zarządzanie incydentami, problemami, itp.
  • samodzielność;
  • mocna etyka pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • wielozadaniowość oraz umiejętność pracy w dynamicznym środowisku;
  • możliwość pracy na różnych zmianach;
  • znajomość MS Office 365;
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów (przeglądarki, VPN, łączność, hasła, Internet);
  • będzie nam miło, jeśli będziesz miał wiedzę o: systemie operacyjnym Windows (10), drukarkach, komputerach stacjonarnych, TeamViewer, AD, Citrix, urządzeniach mobilnych (IOS, Android), ServiceNow oraz narzędziach telefonicznych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • liczne programy rozwojowe (kursy zewnętrzne, dofinansowanie edukacji i certyfikatów, korzystanie z platformy NEXT z bezpłatnym dostępem do Pluralsight, prelekcje TED, materiały Coursera, szkolenia wirtualne: m.in. Excel, VBA, RPA lub obsługa klienta);
  • elastyczne godziny pracy;
  • świetną atmosferę, tzn.: nie mamy sztywnych zasad dotyczących ubioru, ale mamy niesamowite społeczności i zmieniające świat inicjatywy, takie jak Program Grantów;
  • jesteśmy dużą firmą z niepowtarzalną atmosferą - nawiązujemy przyjaźnie, dzielimy ważne chwile i po prostu... lubimy się!

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT i dostarczająca... sprawdzonych rozwiązań w zakresie usług informatycznych, rekrutacji oraz outsourcingu kadr i projektów IT.

Zakres naszych usług obejmuje Outsourcing Kompetencyjny, Outsourcing IT, Usługi Rekrutacyjne, Poszukiwanie Pracowników oraz Software House, czyli dedykowane usługi programistyczne wspomagające każdą z obsługiwanych przez nas gałęzi biznesu. Nasza oferta dostępna jest również w modelu Nearshore / Offshore.

Specjalizujemy się w czterech dziedzinach: kompleksowej obsłudze infrastruktury IT, bezpieczeństwie informatycznym, programowaniu i rozwijaniu nowych technologii oraz w systemach ERP. Umiejętności naszych pracowników wykraczają jednak znacznie poza te ramy, dzięki czemu naszym Klientom umożliwiamy redukcję kosztów, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz usług najlepszych dostępnych na rynku specjalistów.

Misją Cyclad jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i pracownikami. Dlaczego? Ponieważ na sukces Cyclad składają się nie tylko nowoczesne technologie, ale przede wszystkim ludzie i ich zaangażowanie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting