Opis stanowiska pracy

9-16-61930

Dla naszego Klienta – międzynarodowego project house'u z siedzibą w Łodzi, specjalizującego się w rozwiązaniach digital, poszukujemy doświadczonego Analityka internetowego. Dołącz do zespołu najlepszych specjalistów i rozwijaj międzynarodowe projekty dla branż automotive, real estate i consumer goods.

Lokalizacja: Łódź, obecnie 100% zdalnie

Zadania:
- Planowanie działań analitycznych dla witryn internetowych i aplikacji,
- Wdrażanie GTM/GA na stronach internetowych i aplikacjach,
- Projektowanie i wdrażanie warstwy danych przy współpracy z zespołami IT,
- Opracowanie raportów dotyczących kluczowych wskaźników biznesowych i efektywnościowych,
- Wyciąganie wniosków i tworzenie rekomendacji na podstawie analizowanych danych w celu optymalizacji działań digitalowych,
- Aktywne budowanie strategii obecności w sieci wraz z innymi specjalistami z obszaru digital marketingu,
- Planowanie i realizacja testów A/B.

Wymagania:
- Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- Doświadczenie w pracy z narzędziami: Google Analytics, Google Tag Manager, Firebase, Google Data Studio lub alternatywnymi rozwiązaniami,
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
- Znajomość zagadnień związanych z atrybucją oraz optymalizacją konwersji będzie mile widziana,
- Znajomość minimum jednego z poniższych narzędzi będzie ogromnym atutem: Google Analytics API (za pomocą R lub Python), Power BI lub Tableau, Tidyverse, BigQuery.

Korzyści:
- Dofinansowanie do rozwoju (szkolenia, kursy, konferencje),
- Pakiet medyczny,
- Parking dla pracowników,
- Dofinansowanie do aktywności sportowych/kulturalnych,
- Dodatkowe świadczenia socjalne.

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Internet / e-commerce , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości