Opis stanowiska pracy

Millennium Dom Maklerski S.A. będący częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium poszukuje kandydatów do pracy w Departamencie Analiz.

Główne zadania:

• Przygotowywanie analiz funduszy inwestycyjnych i TFI

• Analiza trendów na giełdach światowych

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym

• Doświadczenie w zakresie analiz funduszy inwestycyjnych zdobyte w instytucji związanej z rynkiem kapitałowym

• Znajomość zasad funkcjonowania rynku kapitałowego

• Zdolności analityczne

• Umiejętność dokonywania szczegółowej analizy problemów

• Kreatywność

• Dyspozycyjność

Oferujemy:

• Ciekawą i odpowiedzialną pracę

• Możliwości rozwoju i awansu w ramach struktur Grupy Kapitałowej Banku Millennium.

Wymagania

Nr. ref. infopraca/MDM/AFI

Bank Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję... zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Analityka , Praca Bankowość , Praca Finanse