Analityk Finansowy

Michael Page

Warsaw, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla spółki z branży farmaceutycznej w związku z rozwojem I utworzeniem nowego stanowiska, poszukujemy osoby chcącej rozwijać swoje doświadczenie w cenionej firmie z branży farmaceutycznej.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie prognoz finansowych i raportowanie ich do Dyrektora Finansowego
  • Analiza rozbieżności i luk w planach i prognozach.
  • Koordynacja procesu Planowania rocznego, w tym wsparcie techniczne (bazy danych, modele, szablony, obieg dokumentów).
  • Prowadzenie zamknięcia miesiąca: miesięczne analizy i raporty, sprawdzanie faktów, wpisy korygujące, zarządzanie budżetem.
  • Kierowanie procesem ustalania cen i analiz.
  • Przygotowywanie raportów/analiz i proponowanie rekomendacji dla General Managera
  • Bieżące raportowanie sprzedaży i przygotowywanie danych o realizacji celów.
  • Miesięczne i kwartalne raportowanie sprzedaży, dystrybucji, poziomów zapasów i innych wskaźników biznesowych dla regionalnych klastrów dystrybutorów.
  • Współpraca i wsparcie w dziale finansowym.

Profil kandydata

  • Min.2 lata doświadczenia na podobnych stanowiskach
  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości, zarządzania lub ekonomii
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (Excel)
  • Bardzo silne zdolności analityczne - analizowanie danych, wyciąganie wniosków i tworzenie rekomendacji
  • Doświadczenie w pracy z dużymi bazami danych
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Inicjatywa, elastyczność i samodzielność w szukaniu rozwiązań
  • Umiejętność odpowiedniego organizowania własnego harmonogramu pracy
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkwoym plusem

Oferujemy

  • Pracę w miedzynarodowej spółce
  • Stanowisko z perspektywą awansu
  • Szeroki pakiet szkoleń, stawianie na wzrost organiczny
  • Dynamiczny I doświadczony zespół
  • Codzienna pozytywna atmosfera
  • Dofinansowania do nauki angielskiego
  • Karta Multisport + lunchowa
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Możliwość pracy hybrydowej
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warsaw
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page