Analityk Finansowy

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1148951

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy znajdującej się w Krakowie, poszukujemy osób zainteresowanych stanowiskiem Analityka Finansowego (Pricing Analyst).

Kluczowe Obowiązki:

  • Ocena danych z różnych źródeł i wykorzystanie ich do uzyskania wglądu w strategie cenowe i trendy rynkowe
  • Przeprowadzanie szczegółowej analizy złożonych danych, systemów lub pomysłów
  • Przygotowywanie raportów, które pokazują potencjalny wpływ różnych strategii cenowych
  • Prognozowanie przychodów i informacji o udziale w rynku
  • Codzienne zarządzanie danymi w aplikacjach firmowych
  • Regularne kontakty z kierownictwem pierwszej linii, kierownictwem wyższego szczebla i czasami z dyrektorami

 Wymagania:

  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  • Dokładność i dbałość o szczegóły
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętności prezentacji
  • Microsoft Office & PC Skills (zaawansowany Excel)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet benefitów

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj już teraz!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland