Analityk Finansowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Sękocin Stary, mazowieckie

HRK S.A.

Dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży nowoczesnych technologii poszukujemy kandydata na stanowisko

Analityk FinansowyMiejsce pracy: Sękocin Stary

Zadania:

  • Raportowanie i udział w procesie zamknięcia miesiąca: weryfikacja danych finansowych, analiza sald bilansowych, monitorowanie rezerw
  • Wsparcie Dyrektora Finansowego w zakresie raportowania do centrali
  • Udział w ustalania celów kapitału pracującego oraz ich monitorowaniu
  • Aktywne poszukiwanie obszarów do usprawnień w procesach finansowych
  • Przygotowywanie raportów, które pozwolą na usprawnienie pracy w dziale finansowo – księgowym
  • Praca z dużymi zbiorami danych i ich opracowywanie
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel na poziomie zaawansowanym)
  • Dobra znajomość Microsoft SQL, mile widziany Access
  • Dobra znajomość języka angielskiego – pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie (min. B2)
  • Znajomość polskich standardów rachunkowości i sprawozdawczości finansowej
  • Zmysł analityczny

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta Multisport, ZFŚS, platforma do nauki języków, dofinansowanie do posiłków)
  • Możliwości budowania dalszej kariery zawodowej w strukturach firmy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.