Analityk ds. Rachunkowości i sprawozdawczości finansowej

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1134270

Kogo szukamy?

Osoby z wykształceniem w dziedzinie finansów/rachunkowości, z bardzo dobrym językiem angielskim (w mowie i w piśmie). Minimum 3-5 lat doświadczenia w sektorze audytu lub w finansach. Biegła znajomość obsługi programów takich jak Microsoft Office, Business Object itd. Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz analityczne. Certyfikat ACCA, CIMA itd. mile widziane.

Obowiązki na tym stanowisku:

- Współpraca z audytorami zewnętrznymi i wewnętrznymi, dzielenie się odpowiednimi informacjami z audytorami
- Zapewnianie i sprawdzanie poprawności wszystkich informacji sprawozdawczych i konsolidacyjnych
- Przeprowadzanie sprawozdań finansowych i przeglądów konsolidacyjnych zgodnie z MSSF
- Zapewnienie zgodności z wymogami regulacyjnymi i podatkowymi zgodnie z dostarczonymi wytycznymi

W zamian za to oferujemy:

Ubezpieczenie LuxMed, kartę Multisport, pracę w zgranym zespole oraz pracę pełną ciekawych wyzwań!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland