Analityk danych z językiem szwedzkim

Antal Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Location: Kraków

Opis stanowiska:

  • Sprawdzanie i analiza danych finansowych,
  • Sprawdzanie poprawności danych z procedurami,
  • Przeglądanie i weryfikacja dokumentów dotyczących finansów, szkód oraz dokumentów prawnych,
  • Mailowy kontakt z klientami zewnętrznymi i współpraca z innymi działami firmy,
  • Terminowe wprowadzanie danych do systemu,
  • Prowadzenie dokumentacji wszystkich istotnych procesów oraz procedur,
  • Przygotowywanie raportów,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość j. szwedzkiego oraz angielskiego (min.B2),
  • Doświadczenie w obszarze księgowości/finansów/analizy danych,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Chęć rozwoju w młodym, dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

  • Możliwość kariery, zdobycia wiedzy, doświadczenia oraz rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku biznesowym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń podnoszących kwalifikacje,
  • Obecnie praca zdalna (ze względu na covid), później możliwość pracy w systemie hybrydowym),
  • Biuro w centrum Krakowa.

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl