Analityk Biznesowy

Praca zdalna, podlaskie

Cyclad Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Informacje o projekcie:

  • Branża: dostawca oprogramowania i technologii dla branży turystycznej
  • Siedziba firmy: Wrocław
  • Obszar projektu: ujednolicenie hoteli w jedną bazę hotelową, współpraca z zagranicznymi klientami
  • Wielkość zespołu: 12 developerów
  • Praca zdalna: 100%
  • Możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 10:00
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Języki angielski: C1
  • Wynagrodzenie: 12-16k / UoP

Opis stanowiska:

  • Zrozumienie, czym zajmuje się biznes, jakie są cele i wymagania klientów
  • Przeprowadzanie wywiadów z klientami w celu zebrania potrzeb / wymagań biznesowych i specyfikacji produktu
  • Modelowanie wymagań biznesowych poprzez zastosowanie technik modelowania w celu odzwierciedlenia potrzeb biznesowych
  • Definiowanie user stories i nadzorowanie procesu wdrażania
  • Weryfikowanie opracowanego rozwiązania względem wymagań
  • Definiowanie wymagań dotyczących raportowania / ostrzegania dla nowo opracowanych funkcji
  • Zarządzanie backlogiem
  • Bezpośrednia współpraca z zespołem programistów, zespołem UX oraz menedżerami
  • Zarządzanie: zakresem, ryzykiem (dziennik ryzyka), interesariuszami, zależnościami oraz koordynacją między zespołami
  • Zgłaszanie typowych źródeł problemów lub pytań i przedstawianie rekomendacji dla zespołu
  • Bezpośredni kontakt z interesariuszami
  • Pomoc w projektowaniu, dokumentowaniu i utrzymywaniu procesów systemowych
  • Pełnienie roli agenta zmian oraz eksperta produktowego

Wymagania:

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w analizach biznesowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w przeprowadzanie wywiadów z klientami (wewnętrznymi i zewnętrznymi) oraz zbieraniu wymagań
  • Znajomość technik modelowania procesów biznesowych: BPMN 2.0, schematy blokowe, diagramy przepływu danych, diagramy aktywności ról, mapy koncepcji, przepływy pracy
  • Umiejętność tłumaczenia wymagań biznesowych na user stories
  • Doświadczenie w zarządzaniu backlogiem oraz ryzykiem
  • Umiejętność mapowania interesariuszy i tworzenia macierzy RACI
  • Praktyczna znajomość Jiry włącznie z raportowaniem i wyszukiwaniem
  • Umiejętność konstruowania złożonych problemów i ich rozwiązywania
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Zorientowanie na szczegóły

Mile widziane:

  • Znajomość e-handlu hotelowego
  • Doświadczenie w obszarze UX/UI
  • Umiejętność czytania plików XML

Oferujemy:

  • Stałą umowę o pracę na czas nieokreślony lub kontrakt B2B
  • Stabilne projekty międzynarodowe i zróżnicowane środowisko pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Imprezy integracyjne
  • Szerokie spektrum narzędzi technicznych
  • Kulturę dzielenia się wiedzą
  • Nowoczesne biuro

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT i dostarczająca... sprawdzonych rozwiązań w zakresie usług informatycznych, rekrutacji oraz outsourcingu kadr i projektów IT.

Zakres naszych usług obejmuje Outsourcing Kompetencyjny, Outsourcing IT, Usługi Rekrutacyjne, Poszukiwanie Pracowników oraz Software House, czyli dedykowane usługi programistyczne wspomagające każdą z obsługiwanych przez nas gałęzi biznesu. Nasza oferta dostępna jest również w modelu Nearshore / Offshore.

Specjalizujemy się w czterech dziedzinach: kompleksowej obsłudze infrastruktury IT, bezpieczeństwie informatycznym, programowaniu i rozwijaniu nowych technologii oraz w systemach ERP. Umiejętności naszych pracowników wykraczają jednak znacznie poza te ramy, dzięki czemu naszym Klientom umożliwiamy redukcję kosztów, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz usług najlepszych dostępnych na rynku specjalistów.

Misją Cyclad jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i pracownikami. Dlaczego? Ponieważ na sukces Cyclad składają się nie tylko nowoczesne technologie, ale przede wszystkim ludzie i ich zaangażowanie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca IT - Konsulting , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Project Management