Analityk Biznesowy / Systemowy IT

Hays Poland

Polska, mazowieckie

Hays Poland

Polska
Polska
NR REF.: 1157691

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: do 130zł + netto/h
Angielski - B1/B2
Praca zdalna

Obowiązki:

• Tworzenie analiz systemowych i wymagań biznesowych
• Tłumaczenie wymagań biznesowych dla zespołu deweloperskiego
• Opracowywanie koncepcji rozwiązań we współpracy z interesariuszami projektu i zespołem developerskim
• Opracowywanie modeli danych i przepływów
• Współpraca w metodykach zwinnych
• Koordynowanie i wspieranie zespołów podczas wdrażania i użytkowania produktów

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne (pokrewne)
• Minimum od 3 do 5 lat doświadczenia zawodowego
• Znajomość relacyjnych baz danych i SQL (preferowane Oracle)
• Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

• Współpracę w oparciu o umowę B2B;
• Projekt zdalny z możliwością pracy w biurze w Warszawie
• Możliwość podjęcia długofalowej współpracy z Hays Technology oraz uczestniczenia w ciekawych  innowacyjnych projektach u wielu naszych klientów, którymi są zarówno start-upy jak i najbardzie rozpoznawalne technologiczne marki
• Możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych (m.in. Multisport i pakiety medyczne).

Jeśli powyższe ogłoszenie brzmi interesująco lub chciałbyś dowiedzieć się więcej szczegółów odnośnie oczekiwań klienta wobec potencjalnych kandydatów skontaktuj się bezpośrednio z Jackiem lub prześlij swoje aktualne CV.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland