Analityk AML - Anti-Money Laundering - praca zdalna

Wrocław, dolnośląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

7-17-60313

Wspólnie z naszym Klientem - globalną organizacją będącą branżowym liderem, rozwijamy nową jednostkę biznesową wchodzącą w skład międzynarodowych struktur.

W ramach budowania zespołu dedykowanego obszarowi AML poszukujemy Kandydatów o analitycznych umysłach, którzy obejmą stanowiska Analityków.

Miejsce pracy - 100% pracy zdalnej (biuro zlokalizowane w Katowicach)

Do głównych obowiązków na stanowisku należeć będzie:
- monitorowanie transakcji w celu wykrywania podejrzanych aktywności,
- analiza płatności celem wykrycia potencjalnego ryzyka prania pieniędzy i finansowania terroryzmu zgodnie z ustalonymi wytycznymi i procedurami,
- poszukiwanie możliwości optymalizacji procesu w zakresie analizy danych,
- analiza dużych porcji danych, z wykorzystaniem MS Excel.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość MS Excel umożliwiająca pracę na danych,
- doświadczenie w przygotowywaniu raportów i zestawień,
- biegła znajomość angielskiego - język wykorzystywany w codziennej komunikacji,
- wysoka analityczność myślenia,
- zaawansowane kompetencje komunikacyjne i interpersonalne,
- chęć rozwoju w obszarze AML.

Korzyści:
- możliwość dołączenia do nowotworzonych struktur i pracy w zespole międzynarodowym,
- stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
- realne możliwości rozwoju w ramach wzrostu organizacji,
- elastyczny grafik pracy - praca 100% zdalna,
- bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne, prywatna opieka medyczna, lekcje języka angielskiego, wewnętrzna platforma szkoleniowa).

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura , Praca Biuro / Dokumentacja