Akademia Agenta Celnego

ROHLIG SUUS Logistics SA

Tychy, mazowieckie

Miejsce pracy: Tychy
W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

Wymagania:

  • Absolwent studiów wyższych kierunków ekonomia lub prawo; lub
  • Absolwent studiów podyplomowych na kierunku Agent Celny/Obsługa Celna; lub
  • Absolwent szkoły policealnej kierunku Agent Celny; lub
  • Osoba z doświadczeniem lub praktyką w księgowości/biurze rachunkowym chcąca uzyskać nowe kompetencje z zakresu cła i akcyzy,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Sumienność i dokładność,
  • Chęć zdobywania wiedzy i doświadczenia,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego,
  • Wpis na listę Agentów Celnych - mile widziane.

Opis stanowiska:

  • Zdobywanie wiedzy z zakresu prawa celnego i podatkowego oraz klasyfikacji celnej,
  • Zapoznanie z procedurami celnymi i podatkowymi,
  • Wsparcie w codziennej pracy Agencji Celnej,
  • Sporządzanie zgłoszeń celnych we współpracy z Opiekunem,
  • Zdobywanie niezbędnej wiedzy i umiejętności do samodzielnej pracy jako Agent Celny.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej firmie z branży TSL,
  • Zdobywanie wiedzy poprzez ścisłą współpracę z Agentem Celnym,
  • Merytoryczne wsparcie Opiekuna przez cały okres trwania programu Akademii.
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (w tym prywatna opieka medyczna),
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji, a docelowo objęcie stanowiska Agenta Celnego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.