Agile Product Owner

Power Media

Kraków, małopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Firma naszego klienta rozwija pakiet nowoczesnych aplikacji internetowych i platformy handlu elektronicznego. W codziennej pracy ściśle współpracują z biznesem i zespołami UX w celu zwiększenia zadowolenia swoich klientów z aplikacji.

O stanowisku:
Jako eCommerce Product Owner będziesz kluczowym członkiem zespołu Digital Transformation w zakresie wdrażania globalnej platformy eCommerce opartej na chmurze. Współpracować będziesz z zespołami programistycznymi w celu tworzenia zorientowanych technicznie, dokładnych i wykonalnych User Stories. Zapewnisz, że User Stories są dopracowane i rozłożone, zawierają szczegóły techniczne, które mogą zostać rozwiązane przez programistów. Staniesz się częścią utalentowanego zespołu programistów i skupiać się będziesz na wynikach biznesowych.

Zakres obowiązków:
• Tworzenie User Stories i prowadzenie rozmów technicznych.
• Współpraca z architektami, w celu rozwoju produktu i ulepszenia funkcji.
• Propagowanie najlepszych praktyk w projektowaniu systemów na wysokim poziomie.
• Rozwijanie oraz przewidywanie funkcjonalnych i technicznych wymagań projektowych.
• Kierowanie, współpracowanie i motywowanie wielofunkcyjnego zespołu projektantów, programistów, testerów do rozwijania, wykonywania i wydawania usług e-commerce zgodnie z głównymi planami programowymi, produktowymi.

Nasz klient oferuje:

  • Długofalową, bezpośrednią współpracę(nie outsourcing) w oparciu o Umowę o Pracę,
  • Komfortowe warunki pracy (nielimitowany dostęp do napojów, świeże owoce, miejsca do gry w piłkarzyki, biura wysokiej klasy, miejsce parkingowe),
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Szeroką ofertę zniżkową w placówkach kulturalnych i punktach usługowych,
  • Dostęp do centrum odnowy biologicznej,
  • Imprezy integracyjne, także wyjazdowe, między innymi: paintball, park linowy, wycieczki górskie, SPA,
  • Roczny system podwyżek i bonusów motywacyjnych,
  • Możliwość dofinansowania edukacji, kursy języków obcych,
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju,
  • Dofinansowanie do sekcji sportowych (narciarska, wakeboarding itp.),
  • Dodatkowe udogodnienia dla członków rodzin: półkolonie dla dzieci, pikniki rodzinne i inne,
  • Bogate zaplecze socjalne: kuchnie z ekspresami do kawy i telewizorami, rest room’y, stołówki i lunch bar na miejscu,
  • Brak dress code,
  • Dla osób spoza województwa małopolskiego - pakiet relokacyjny.

Podstawowe wymagania:
• Znajomość tworzenia dokumentacji technicznej, wymagań, projektów i User Stories dla rozwiązań biznesowych.
• Umiejętność przekazywania pomysłów zespołom technicznym i partnerom biznesowym.
• Doskonałe umiejętności komunikacji i współpracy w zespole.
• Zrozumienie rynku eCommerce i konkurencji.
• Solidne zrozumienie modelu cyklu życia oprogramowania.
• Specjalistyczna wiedza na temat zwinnych i tradycyjnych zasad zarządzania projektami oraz umiejętność łączenia ich w odpowiednich proporcjach w celu dopasowania do projektu i środowiska biznesowego.
• Doświadczenie w skutecznym wdrażaniu oprogramowania lub projektów rozwoju przy użyciu metodologii SCRUM / Agile.
• Licencjat lub magister inżynierii oprogramowania, informatyki, administracji biznesowej lub pokrewnych dziedzin.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media