Oferta wyróżniona

AGENT OCHRONY

Warszawa, Młociny, mazowieckie

Ochrona Juwentus

Opis stanowiska pracy

Zakres czynności:

  • wykonywanie czynności związanych z ochroną fizyczną mienia na terenie części handlowych
  • kilka osób w jednym czasie podczas ochrony
  • świadczenie usługi ochrony na terenie sklepu w innych miejscach – wymiennie
  • godne reprezentowanie firmy

Wymagania:

  • odpowiedzialność, spostrzegawczość i niekaralność
  • doświadczenie w ochronie mile widziane lub predyspozycje do jej wykonywania
  • dla nas liczą się chęci - zapewniamy szkolenie

Oferujemy:

  • świetny dojazd metro MŁOCINY
  • stawka 14 zł netto „do ręki”
  • elastyczne godziny ochrony i terminowe wynagrodzenie
  • u nas łatwiej :) nowe miejsce nowi ludzie :)

Firma zajmuje się ochroną mienia. Poszukujemy pracowników ochrony jak i biurowych w... Warszawie oraz oddziałach w Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Zakopanem.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Ochrona , Praca Praca fizyczna