AGENT CELNY/SPECJALISTA DS. LOGISTYKI PRACA W NIEMCZECH!

Sedulus Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • współpraca i reprezentowanie klientów przed niemieckimi organami celnymi,
  • uczestnictwo w rewizjach celnych w Niemczech,
  • współpraca i reprezentowanie spółki niemieckiej w kontaktach operacyjnych z pozostałymi instytucjami i kontrahentami,
  • prowadzenie biura spółki,
  • współpraca z agencjami celnymi oraz samodzielne dokonywanie zgłoszeń celnych w Niemczech.

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę w renomowanej firmie,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie od 3000 do 8000 zł netto w zależności od poziomu doświadczenia,
  • zatrudnienie na terenie Polski lub Niemiec i świadczenie usług na rzecz spółki niemieckiej,
  • umowę o pracę na etat/część etatu z polską spółką i delegowanie na część etatu do Niemiec.

Wymagania stanowiska

  • dobra znajomość języka niemieckiego w zakresie umożliwiającym swobodną komunikację z urzędami i kontrahentami,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego,
  • wykształcenie min. średnie,
  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu Ms Office,
  • mile widziana znajomość aplikacji do obsługi zgłoszeń celnych Intrastat i/lub modułów logistycznych systemów ERP.
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.