AGENT CELNY/SPECJALISTA DS. LOGISTYKI PRACA W NIEMCZECH!

Szczecin, zachodniopomorskie

Sedulus Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

  • współpraca i reprezentowanie klientów przed niemieckimi organami celnymi,
  • uczestnictwo w rewizjach celnych w Niemczech,
  • współpraca i reprezentowanie spółki niemieckiej w kontaktach operacyjnych z pozostałymi instytucjami i kontrahentami,
  • prowadzenie biura spółki,
  • współpraca z agencjami celnymi oraz samodzielne dokonywanie zgłoszeń celnych w Niemczech.

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę w renomowanej firmie,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie od 3000 do 8000 zł netto w zależności od poziomu doświadczenia,
  • zatrudnienie na terenie Polski lub Niemiec i świadczenie usług na rzecz spółki niemieckiej,
  • umowę o pracę na etat/część etatu z polską spółką i delegowanie na część etatu do Niemiec.

Wymagania

Wymagania stanowiska

  • dobra znajomość języka niemieckiego w zakresie umożliwiającym swobodną komunikację z urzędami i kontrahentami,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego,
  • wykształcenie min. średnie,
  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu Ms Office,
  • mile widziana znajomość aplikacji do obsługi zgłoszeń celnych Intrastat i/lub modułów logistycznych systemów ERP.

Sedulus Sp. z o.o. to wykwalifikowana firma działająca na rynku HR. Zajmujemy się kompleksową... rekrutacją i selekcją. Podczas prowadzenia działalności zdobyliśmy uznanie naszych klientów, dzięki umiejętności dostarczania najlepszych rozwiązań na wszystkich szczeblach organizacyjnych. Dzięki codziennej współpracy z klientami udało nam się poznać wymagania, a także oczekiwania naszych partnerów. Nasza praca w szybkim tempie optymalizuje dobór pracowników, co zapewnia firmie długofalowy sukces na rynkach międzynarodowych. Jeszcze przed jej założeniem, udało nam się zrealizować szereg celów, które tworzą misję, jaką postawiliśmy przed sobą.

Zapraszamy SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
3.000,00 zł - 8.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka