Adwords Manager

Ateneo.pl

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszego działu CPC Adwords poszukujemy osób o różnym poziomie zaawansowania do jednej z naszych lokalizacji.

Zadania:
- projektowanie kampanii reklamowych Google Adwords
- monitorowanie i optymalizację kampanii
- współpraca z grafikiem, programistą oraz klientem
- przygotowywanie raportów i analiz kampanii

Wymagania

- znajomość Adwords / Adwords Editor
- umiejętności oceny skuteczności kampanii
- dobra znajomość języka angielskiego (poziom czytania dokumentacji technicznej)
- podstawowa umiejętność pracy w arkuszach kalkulacyjnych (Excel / Google Spreadsheet)
- samodzielność i dobra organizacja pracy
- umiejętność szybkiego uczenia się
- mile widziana certyfikacja Google Adwords
- mile widziana znajomość DoubleClick
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- udział w ciekawych projektach Ecommerce
- adekwatne do posiadanych umiejętności wynagrodzenie
- miłą atmosferę pracy
- interesującą pracę w dynamicznym, młodym zespole
- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

A teraz zadanie:

- wyślij CV oraz odpisz nam na nasze wymagania

Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną. Praca w jednej z 2 lokalizacji naszej agencji.

P.S. W mejlu, formułka:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Rodzaj pracy: Pełny etat, Część etatu, Stała

Pytania dot. aplikacji
Kandydaci zostaną poproszeni o udzielenie odpowiedzi na następujące pytania:

Czy posiadasz wymagany poziom wykształcenia: Liceum lub odpowiednik?

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją interaktywną specjalizującą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce