Adwokat/Radca prawny (kredyty CHF)

Competia Kancelaria Prawna Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Competia Kancelaria Prawna  Sp. z o.o.
Nowoczesna Kancelaria Prawna oferująca kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych jak również dla przedsiębiorców. Wiodącym obszarem naszych działań jest obsługa prawna kredytów frankowych, kredytów złotówkowych, windykacja należności oraz odzyskiwanie odszkodowań. Obsługujemy Klientów z najwyższą starannością oraz pełnym zaangażowanie w powierzone zadania.

OFERUJEMY:

  • umowę B2B,
  • elastyczne godziny pracy,
  • stałe wynagrodzenie,
  • pracę w nowoczesnym biurze w strefie ekonomicznej,
  • zatrudnienie w stabilnej kancelarii prawnej.

ZADANIA:

  • przygotowanie pozwów, dalszych pism procesowych w sporach z bankami,
  • reprezentacja w procesach cywilnych,
  • konsultacje w zakresie unieważnienia umowy kredytu denominowanego oraz indeksowanego,
  • analiza prawna dokumentacji bankowej klienta,
  • współpraca z biegłym w zakresie rachunkowości i finansów,
  • współpraca z działem sekretariatu i zarządem kancelarii.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w procesach kredytów frankowych,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w procesach cywilnych,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w przygotowaniu pozwów o zapłatę,
  • bardzo dobra znajomość prawa konsumenckiego i orzecznictwa w tym zakresie,
  • doświadczenie w obsłudze klienta, udzielaniu konsultacji prawnych,
  • doskonała organizacja pracy, samodyscyplina, ukierunkowanie na rezultat.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.