Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/12/2017.

Administrator

03-748 Warszawa, mazowieckie

RSM PRAGA

Opis stanowiska pracy

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa „PRAGA” w Warszawie ul. Białostocka 11

zatrudni

administratora

wymagania: wykształcenie wyższe

Wszystkich zainteresowanych prosimy o nadesłanie cv.

Przyjmujemy oferty z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji. Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Jesteśmy jedną z największych, aktywnie działających Spółdzielni mieszkaniowych w... Polsce. Rok 2015 był dla nas szczególny, ponieważ obchodziliśmy w nim jubileusz 45-lecia swojej działalności. Spółdzielnia zrzesza ponad 17 000 członków, zarządza 215 budynkami mieszkalnymi, 11 budynkami użytkowymi – w dzielnicach: Praga Północ, Białołęka, Targówek i w mieście Marki. Budujemy mieszkania, obiekty handlowe i biurowe, a także infrastrukturę towarzyszącą.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja biurowa , Praca Architektura , Praca Budownictwo , Praca Nieruchomości , Praca Obsługa klienta