Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
• Kompleksowe administrowanie przekazaną do obsługi nieruchomością w tym koordynowanie wszystkich podmiotów współpracujących ze Wspólnotą oraz kontrahentów – firm sprzątających, konserwatorów,
• Organizacja i nadzór nad wykonaniem kontroli okresowych stanu technicznego budynków i obiektów budowlanych należących do obsługiwanych nieruchomości oraz nad ich remontami,
• Organizacja i udział w zebraniach właścicieli lokali w obsługiwanych Wspólnotach,
• Prowadzenie dokumentacji Wspólnoty zgodnie z przepisami prawa powszechnie obowiązującego, zapisami umowy i standardami firmy, weryfikowanie faktur
• Odczytywanie i wprowadzanie do bazy danych odczytów liczników głównych i lokalowych zgodnie z wymogami wynikającymi z zapisów umowy i standardów firmy,
• Wizytacje administrowanych nieruchomości, pełnienie dyżurów,
• Opracowywanie projektów planów gospodarczych, umów, uchwał i regulaminów wewnętrznych Wspólnoty Mieszkaniowej oraz ich opiniowanie,
• Ścisła współpraca z Zarządami wspólnot, działami księgowości, prawnym oraz technicznym,
• Dbanie o wizerunek firmy.
Oferujemy:
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów,

Wymagania

Wymagania:
• Doświadczenie na analogicznym stanowisku,
• Wiedza praktyczna i teoretyczna w zakresie gospodarowania nieruchomościami, znajomość aktualnych przepisów prawa regulujących działania w ramach zarządzania Wspólnotami Mieszkaniowymi,
• Dobra znajomość MS Office,
• Miłe usposobienie, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
• Doświadczenie i umiejętności w obsłudze klienta,
• Dyspozycyjność, umiejętność zarządzania czasem,
• Sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
• Samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów,
Mile widziane:
• Znajomość rachunkowości
• Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma istnieje od 2007 r i zajmuje się szeroko pojętym zarządzaniem nier... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena