Administrator w Zespole Wsparcia Operacji

Kraków, małopolskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

  • Uczestnictwo w projektach bankowych;
  • Administrowanie aplikacjami bankowymi;
  • Wsparcie użytkowników aplikacji w ramach II Linii Wsparcia Service Desk;
  • Współpraca z dostawcami oprogramowania przy utrzymaniu systemów oraz planowaniu ich rozwoju;

Wymagania

Pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Praktyczna znajomość IIS, Tomcat;
  • Praktyczna znajomość języków skryptowych;
  • Praktyczna znajomość systemu MS Windows serwer;
  • Praktyczna znajomość systemu operacyjnego LINUX RedHat;
  • Znajomość tworzenia zapytań SQL (MS SQL/PL SQL);
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • Dobre umiejętności komunikacyjne z użytkownikami biznesowymi;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętności dobrej organizacji czasu pracy;
  • Znajomość języka angielskiego;

Oferujemy

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Nie wahaj się ani chwili i dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 33 000 specjalistów z... dziedziny Inżynierii oraz IT. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla branż: kosmicznej, lotniczej, motoryzacji, finansowej, bezpieczeństwa i obronności, medycznej, energetycznej oraz przemysłu kolejowego i morskiego. Tworzymy zespół pasjonatów technologii, którzy udowadniają, że ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. Na co dzień bardzo ważna jest dla nas nieformalna, miła atmosfera. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, pomysłami i otwartością na innych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość , Praca Finanse , Praca IT - Konsulting