Opis stanowiska pracy

6-16-58344

Poszukujemy Administratora Systemów Linux.

Lokalizacja: Rzeszów (woj.podkarpackie)

Możliwa praca zdalna!
Praca w systemie zmianowym.

Główne zadania to:
- instalowanie, konfigurowanie oraz administrowanie systemami operacyjnymi
- monitorowanie stanu systemów informatycznych
- rozwiązywanie bieżących problemów
- optymalizacja procesów i rozwój aplikacji
- tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
- doświadczenie w administracji systemami
- zaawansowana znajomość Linuxa
- znajomość narzędzi systemowych do monitorowania, konfiguracji i optymalizacji parametrów pracy
- umiejętność tworzenia skryptów w Bash/Python/Perl
- praktyczna znajomość narzędzi Nagios, Grafana/Graphite
- doświadczenie w administrowaniu serwerami SMTP, IMAP, Postfix, HTTP, FTP, DNS
- wiedza odnośnie oprogramowania: Apache, Nginx, Openstack, GIT, LXC, KVM, Ansible
- znajomość PostgreSQL, MySQL, LDAP, Couchbase

Mile widziana:
- znajomość zagadnień sieciowych związanych z protokołem TCP/IP i OSPF/BGP4

Korzyści:
- możliwości rozwoju poprzez stałe podnoszenie kompetencji - system szkoleń
- profesjonalny proces wdrożenia
- elastyczna forma i godziny współpracy
- pakiet benefitów pracowniczych

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - ERP , Praca IT - Kontrola jakości