Opis stanowiska pracy

4-15-62335
Wynagrodzenie: 9000 - 12000 PLN

Czy chcesz zotać Administratorem systemów IT chmure i działać w globalnych strukturach? To oferta dla Ciebie!

Główne zadania na stanowisku:

- Bieżące wsparcie administracyjne oraz monitoring w zakresie baz danych i PowerBI Cloud Services

- Administracja użytkowników (SQL Server, DB, PowerBI Services, Databricks, Storage itp.)

- Stałe doskonalenie środowiska IT zgodnie ze standardami i najlepszymi praktykami

- Odpowiedzialność za wsparciei środowiska IT w zakresie instalacji, migracji, aktualizacji czy rozwiązywania bieżących problemów

- Proaktywne monitorowanie i administrowanie platformą IT (SQL DB, SSIS, sieci, bezpieczeństwo, Databrick, w tym usługi aplikacji internetowych, Azure Data Factory)

-Opracowanie rozwiązań do odzyskiwania po awariach (High Availability/Disaster Recovery)

Wymagania:
- Ukończne studia na kierunku związanym z inżynierią lub rozwojem oprogramowania i pokrewnych

- Minimum 3 lata doświadczenia w administracji IT (mile widziane doświadczenie z Microsoft Azure) głównie w SQL Server, usługach aplikacji webowych, sieciach, bezpieczeństwie, pamięci masowej, Azure Data Factory, Databricks

- Mile widziane doświadczenie w zrozumieniu wydajności i efektów usprawnień

- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)

- Doskonałe umiejętności organizacyjne oraz komunikcyjne

- Umiejętność pracy w zespole

- Zrozumienie modelu danych, architektur hurtowni danych, narzędzi ETL/ETL i komponentów infrastruktury (jako atut)

Korzyści:
- Biuro zlokalizowane w centrum Poznania

- Elastyczne godziny pracy

- Pakiet świadczeń (karta sportowa, opieka medyczna)

- Możliwość częściowej pracy zdalna

- Umowa o pracę

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting , Praca Doradztwo / Konsulting