Administrator/ Specjalista do sklepu internetowego/ Grafik komputerowy/ Web designer

Farmia Sp. j.

Wołomin, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby z wiedzą i doświadczeniem w branży e-commerce
i marketingu internetowym.

Jeśli posiadasz jedną z tych cech:
- doświadczenie w prowadzeniu apteki internetowej lub podobnego sklepu
- znajomość branży farmaceutycznej, drogeryjnej
- marketing internetowy lub grafika komputerowa to twój konik
lub po prostu uwielbiasz pracę w wirtualnej rzeczywistości,
to zapraszamy do współpracy od zaraz!

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
Prowadzenie/zarządzanie i rozwój sklepu internetowego - Apteka i Drogeria
Stały nadzór nad rozwojem sklepu, wdrażanie nowych rozwiązań,
Aktualizacja treści oraz oferty sklepu.
Skuteczne śledzenie rynku i wdrażanie nowych technologii i kierunków rozwoju.
Administracja, modernizacja i aktualizacja stron www, portali społecznościowych
Przygotowywanie prezentacji, raportów i analiz.
Tworzenie banerów reklamowych, ulotek i gazetek,
Prowadzenie kampanii promocyjnych,

Miejsce pracy - Wołomin

Wymagania

Miła aparycja i wysoka kultura osobista,
Zaangażowanie, lojalność, dokładność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, aplikacji internetowych,
oraz grafiki komputerowej niezbędnej do tworzenia reklam, banerów ulotek i gazetek reklamowych.
Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i kreatywność.

Prezentacja firmy

Nasza firma jest właścicielem prężnie rozwijającej się grupy aptek pod n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca IT - Sprzedaż, Praca Internet / e-commerce