Administrator obsługi logistycznej

Modlniczka, małopolskie

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

  • Realizacja procesów magazynowych w zakresie czynności administracyjnych,

  • Dbanie o dobre relacje z klientami,

  • Organizacja i nadzór obiegu palet w magazynie oraz rozliczanie sald paletowych z klientami,

  • Przygotowywanie raportów wewnętrznych oraz według ustaleń z klientem,

  • Przestrzeganie metodologii 5S,

  • Prawidłowe eksploatowanie powierzonych sprzętów i narzędzi magazynowych,

  • Przestrzeganie obowiązujących zasad BHP, PPOŻ, ZSZJBiŚ.

  • Wykształcenie średnie/preferowane wyższe,

  • Ogólna wiedza z zakresu obsługi komputera, obsługi pakietów biurowych oraz zagadnień magazynowych,

  • Język angielski na poziomie A1.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w międzynarodowej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Pracę w dynamicznym i ambitnym zespole,

  • Dużą samodzielność działania,

  • Realny wpływ na rozwój marki,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie miesięczne.

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 14-letnim... doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji