Opis stanowiska pracy

  • Utrzymanie i administracja serwerów opartych o MS Windows Server, reakcja na awarię.
  • Bieżące administrowanie oraz utrzymanie sieci komputerowej (LAN, WAN, WIFI).
  • Konfiguracja firewalli, połączeń VPN, routerów, przełączników sieciowych.
  • Konfiguracja narzędzi do monitoringu działania infrastruktury, monitoring serwerów, reakcja na incydenty.
  • Analiza logów działania aplikacji i serwerów - wskazywanie problemów i sposobów ich rozwiązania.
  • Analiza bezpieczeństwa rozwiązań infrastruktury i aplikacji, testy, sugerowanie zmian
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i instrukcji rozwiązań problemów (schematy połączeń, przepływu danych).
  • Wykonywanie kopii zapasowych danych oraz odtwarzanie danych w przypadku wystąpienia awarii systemu.
  • Pomoc dla użytkowników w rozwiązywaniu codziennych problemów.
  • Udzielanie zdalnego wsparcia technicznego w zakresie wewnętrznych systemów IT.
  • Dbałość o komunikację i prawidłowy przepływ informacji z pracownikami oraz pracodawcą.
  • Wykonywanie innych czynności zleconych przez Pracodawcę.

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sieci fitness... klubów. Mamy dziesięć lat bogatego doświadczenia, dwadzieścia jeden placówek w kraju, tysiące metrów kwadratowych powierzchni i mnóstwo zadowolonych klientów. Centrala firmy mieści się w Krakowie, w biurowcu przy ulicy Lea 116.

13 klubów funkcjonuje pod wspólną marką Fitness Platinium w Krakowie, Zamościu, Radomiu i Jarosławiu. Trzy ostatnie lokalizacje to kluby franczyzowe. Planowane jest otwarcie kolejnego klubu w Krakowie.

Kolejne 8 klubów pod wspólną marką Smart Gym od 2016 rozpoczęło działalność na Śląsku. Nasza marka segmentu low cost obecna jest – jak do tej pory – w Zabrzu, Rudzie Śląskiej, Gliwicach i Katowicach, w których planujemy otwarcie kolejnego klubu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2022
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Internet / e-commerce