Opis stanowiska pracy

  • Utrzymanie i administracja serwerów opartych o MS Windows Server, reakcja na awarię.
  • Bieżące administrowanie oraz utrzymanie sieci komputerowej (LAN, WAN, WIFI).
  • Konfiguracja firewalli, połączeń VPN, routerów, przełączników sieciowych.
  • Konfiguracja narzędzi do monitoringu działania infrastruktury, monitoring serwerów, reakcja na incydenty.
  • Analiza logów działania aplikacji i serwerów - wskazywanie problemów i sposobów ich rozwiązania.
  • Analiza bezpieczeństwa rozwiązań infrastruktury i aplikacji, testy, sugerowanie zmian
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i instrukcji rozwiązań problemów (schematy połączeń, przepływu danych).
  • Wykonywanie kopii zapasowych danych oraz odtwarzanie danych w przypadku wystąpienia awarii systemu.
  • Pomoc dla użytkowników w rozwiązywaniu codziennych problemów.
  • Udzielanie zdalnego wsparcia technicznego w zakresie wewnętrznych systemów IT.
  • Dbałość o komunikację i prawidłowy przepływ informacji z pracownikami oraz pracodawcą.
  • Wykonywanie innych czynności zleconych przez Pracodawcę.

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Internet / e-commerce