Administrator IT

NBC Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

NBC is an innovative company specializing in outsourcing of IT staff. We currently employ nearly 400 specialists in Poland. Our employees participate in business and design innovations in banking, shared service centers, industry and big IT companies.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • uczestnictwo projektach bankowych ze szczególnym uwzględnieniem projektu DIGITAL,
  • administrowanie aplikacjami bankowymi i bazami danych,
  • wsparcie użytkowników aplikacji w ramach II Linii Wsparcia Service Desk,
  • współpraca z dostawcami oprogramowania przy utrzymaniu systemów oraz planowaniu ich rozwoju.

Wymagania:

  • praktyczna znajomość systemu operacyjnego LINUX RedHat,
  • praktyczna znajomość systemu MS Windows 2012/2016 serwer,
  • doświadczenie w administracji baz danych Oracle i/lub MS SQL,
  • praktyczna znajomość języków skryptowych (PL/SQL, TSQL),
  • podstawowa znajomość zagadnień sieci opartych na TCP/IP,
  • znajomość podstaw programowania,
  • znajomość podstaw księgowości bankowej,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • kartę MultiSport,
  • medicover,
  • opiekę Menadżera Kariery,
  • elastyczne formy zatrudnienia,
  • różnorodne projekty,
  • inne…
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.