Opis stanowiska pracy

  • Administracja i utrzymanie sprzętu i urządzeń IT oraz systemów informatycznych działających w oparciu o Microsoft Windows Server 2012/2019 i Windows 10 Professional
  • Wsparcie użytkowników w zakresie konfiguracji sprzętu IT oraz instalacji i aktualizacji oprogramowania
  • Współpraca w zakresie wdrażania nowych rozwiązań informatycznych

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość środowisk Windows Server 2012/2019, ActiveDirectory, Microsoft Exchange, Windows 10 Professional
  • Znajomość zagadnień wirtualizacji Hyper-V
  • Znajomość zagadnień z zakresu obsługi i konfiguracji sieci LAN

Prezentacja firmy

Spółka Promostal została utworzona w 2008 roku przez doświadczoną... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems