Opis stanowiska pracy

Firma z branży IT działająca w obszarze wdrożeń systemów informatycznych w jednostkach samorządu terytorialnego zatrudni administratora IT.

Zakres obowiązków:

  • administracja siecią oraz jej konserwacja i rozbudowa,
  • administracja środowiskiem ldap oraz serwerem poczty,
  • bieżąca pomoc w zakresie rozwiązywania problemów użytkowników,
  • administracja serwerami (Linux), komputerami użytkowników oraz systemami (Windows, Office)
  • monitoring i nadzór nad poprawnością funkcjonowania infrastruktury IT oraz jej pojemności,
  • wsparcie koordynatorów projektów w ich realizacji od strony technicznej zgodnie z harmonogramem działań,
  • bieżący kontakt z partnerami projektowymi (jednostkami samorządu terytorialnego),
  • kontakt z podwykonawcami,
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę o współpracy,
  • możliwości zdobywania wiedzy z branży IT,
  • rozwój zawodowy w obszarze zarządzania projektami.

Wymagania

  • biegła umiejętność konfiguracji sprzętu komputerowego/sieciowego,
  • zdolność analitycznego i biznesowego myślenia,
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • znajomość systemów operacyjnych Windows/Linux,
  • znajomość problematyki sieciowej,
  • zaangażowanie w pracę, kreatywność i samodzielność,
  • dyspozycyjność,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • nastawienie na zdobywanie wiedzy oraz rozwijanie umiejętności,
  • prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Firma e-Instytucja.pl Sp. z o.o. (wcześniej 4ASD Sp. z o.o.) w ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis