Administracja / fakturowanie

Partner Spedycja

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

-przyjmowanie poczty
-weryfikacja poprawności otrzymanych faktur wraz z dokumentami przewozowymi
-wystawianie faktur
-odbieranie telefonów, przekazywanie informacji, przekierowywanie rozmów
-kontrola terminów płatności zarówno należności jak i zobowiązań
-przygotowywanie zestawień w oparciu o arkusz kalkulacyjny oraz program księgowy Optima
-rozksięgowywanie płatności
-dbanie o porządek w miejscu pracy
-przygotowywanie poczty

Wymagania

- dobra znajomość środowiska Office a w szczególności Excel
- język angielski na poziomie zaawansowanym
- doświadczenie w zakresie fakturowania
- dobra organizacja pracy
- komunikatywność, bystrość, sumienność, błyskotliwość, chęć do pracy

Prezentacja firmy

Na rynku usług spedycyjnych nasza firma pojawiła się w maju 2008 roku. W... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Finanse