Accounting Specialist with Czech / Slovak (m/f)

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za raportowanie oraz analizę przepływów pieniężnych wewnątrz organizacji oraz za kontrolę należności i zobowiązań. Odpowiedni kandydat będzie koncentrować się na standaryzacji i usprawnianiu procesów zachodzących w w działach AP/AR oraz Collections.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest jedna z najbardziej popularnych brytyjskich marek dla miłośników outdooru. Marka zdobyła ogromną popularność, gdyż oferuje bardzo dopracowane technicznie modele o wysokich parametrach, ale po przystępnych cenach. W związku ze swoim nieustannym rozwojem, firma poszukuję osoby która dołączy do działu finansowego na stanowisko Accounting Specialist.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za tworzenie oraz analizę raportu AR/AP, za 3 kraje: (Polska, Czechy, Słowacja)
  • Prowadzenie analizy zadłużeń wraz z działaniami korygującymi (wezwania do zapłaty) PL, CZ, SK
  • Inicjowanie rozliczenia i analizy sklepów zamkniętych
  • Inicjowanie postępowań sądowych
  • Tygodniowe raportowanie dla kierownictwa z obszaru AR/AP za 3 kraje: (Polska, Czechy, Słowacja)
  • Uzgadnianie kont Accounts Payable oraz Accounts Receivable
  • Znajomość systemów klasy ERP (AS400, CDN Optima), będzie dodatkowym atutem
  • Kontakt oraz współpraca z prawnikami z PL, CZ, SK
  • Zapewnienie terminowych raportów i analiz finansowych zgodnych z przyjętymi zasadami
  • Zarządzanie wydajnością i efektywnością pracy działu
  • Wdrażanie oraz zarządzanie zmianą, usprawnianie procesów AP/AR
  • Raportowanie bezpośrednio do Finance Managera

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie w zakresie ekonomii, finansów, rachunkowości będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami zachodzącymi w dziale zobowiązań
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami zachodzącymi w dziale należności
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość języka Czeskiego lub Słowackiego
  • Znajomość systemów klasy ERP (AS 400, CDN Optima), będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej organizacji
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
  • Realny wpływ na strategiczne decyzję w firmie

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page