Michael Page Michael Page

Account Manager

Specjalista na stanowisku Account Manager odpowiadać będzie za rozwój współpracy z obecnymi klientami firmy oraz rozwój nowego biznesu w Europie (firmy produkcyjne OEM i dystrybutorzy) w zakresie technicznej sprzedaży urządzeń. Raportowanie do globalnego Dyrektora Sprzedaży.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z kapitałem skandynawskim, od wielu lat jeden z najbardziej atrakcyjnych pracodawców na rynku oraz stale zwiększający swój udział w rynku dostawca podzespołów do maszyn i pojazdów technicznych współpracujący z czołowymi producentami OEM na świecie.

Opis stanowiska

Rozwój relacji z klientami w zakresie sprzedaży technicznej, prowadzenie konsultacji i proponowanie rozwiązań w zakresie optymalizacji produktu pod kątem jego implementacji według wymagań klientów

Ścisła współpraca z zespołami Sprzedaży, Marketingu, Inżynieringu, Aplikacji Produktu, Customer Service i Reklamacji

Odpowiedzialność za zarządzanie całością cyklu sprzedażowego od identyfikacji do finalizacji kontraktu oraz utrzymanie relacji z klientem

Odpowiedzialność za bieżącą współpracę z klientami i rozwój biznesu (OEM, Dystrybutorzy) w Europie

Analizowanie potencjału i opracowywanie strategii rozwoju współpracy z portfolio obsługiwanych klientów, stałe poszukiwania nowych możliwości rozwoju klientów

Opracowanie i wdrożenie krótko i średnioterminowych planów działań sprzedażowych współpracując z zespołami Sprzedaży i Marketingu

Współpraca z globalnym zespołem sprzedaży w zakresie koordynacji działań na szczeblu regionalnym

Profil kandydata

Wykształcenie wyższe o kierunkach technicznych lub ekonomicznych

Doświadczenie w sprzedaży technicznej na podobnym stanowisku, we współpracy z międzynarodowymi klientami produkcyjnymi min. 3 lata

Perfekcyjna organizacja pracy własnej, proaktywność i samodzielność w działaniu

Bardzo dobre kompetencje komunikacyjne i negocjacyjne, zorientowanie na cel

Biegła komunikacja w języku angielskim (w mowie i w piśmie)

Gotowość do zagranicznych podróży służbowych

Oferujemy

Atrakcyjna rola Account Managera w regionalnej strukturze sprzedażowej firmy produkcyjnej, odpowiedzialnego za współpracę w Europie z wiodącymi producentami maszyn i pojazdów specjalistycznych

Duża samodzielność i realny wpływ na budowanie strategii sprzedażowej na poziomie regionu

Praca w elastycznym modelu home office

Atrakcyjne wynagrodzenie

System premiowy

Pakiet benefitów

Samochód służbowy (segment D)

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page