Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • reprezentowanie firmy podczas spotkań handlowych
  • rozwój portfela klientów
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • aktywne współuczestnictwo w realizacji polityki sprzedażowej firmy
  • analiza potrzeb oraz doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego rozwiązania
  • Nadzór i zarządzanie pracą pracowników na projektach.
  • Szkolenie pracowników.
  • Delegowanie zrekrutowanych pracowników na podstawie konkretnych zamówień do pracy.
  • Utrzymanie realizacji zamówień na poziomie powyżej 90%.
  • Budowanie bazy pracowników.
  • On-boarding
  • Współpraca z działem rekrutacji, administracji oraz kadr

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży, najlepiej w pracy tymczasowej lub outsourcingu
  • umiejętność analizy wymagań klienta
  • orientację na rozwój i sprzedaż
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodyscyplinę i zaangażowanie
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem
  • zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • mile widziane wykształcenie wyższe związane ze sprzedażą, marketingiem, zarządzaniem lub pokrewne kierunki

Prezentacja firmy

Firma od lat zapewnia kompleksową obsługę w branży field marketingu. Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Account Management