Account Manager ze znajomością języka niemieckiego

Adecco Poland Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Kraków

Główne zadania:

• Kompleksowa obsługa klientów od momentu złożenia zamówienia, poprzez przygotowanie wyceny,  nadzór nad produkcją i transportem

•  Zarządzanie zespołem doradców technicznych

•  Nadzór nad jakością procesu obsługi zamówień

•  Aktywny udział w procesie planowania produkcji/transportu

•  Profesjonalna obsługa klientów, doradztwo, opieka handlowo-techniczna

•  Wsparcie dla partnerów handlowych z rynku niemieckiego

•  Komunikacja z działami wewnętrznymi w procesie realizacji zamówień

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe, techniczne

• Min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem

• Doświadczenie i wiedza z zakresu projektowania/ konstrukcji

• Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

• Doświadczenie w pracy na systemach typu AutoCAD

• Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą

• Znajomość branży

Oferujemy:

• Zatrudnienie bezpośrednio w strukturach u Klienta, na umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Wszystkie potrzebne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Przyjazną atmosfera

Numer referencyjny: AM/2020/07/KRK/JC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.