Account Manager z j.ukraińskim

Zetha Ltd

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zetha Media Ltd – działający na rynku brytyjskim wydawca prasy (LAJT, Polish Express), portali internetowych (m.in.: www.polishexpress.co.uk, www.lajt.co.uk, www.polacy.co.uk, www.strefa.co.uk) poszukuje kandydatów na stanowisko:

ACCOUNT MANAGER Z J. UKRAIŃSKIM

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Tworzenie dedykowanych kampanii reklamowych na bazie produktów Zetha Media (prasa, reklama natywna – w prasie, internecie i social mediach, reklama odsłonowa, sponsoring, eventy, custom publishing … i wiele wiele innych, z których szybko wybierzesz swoją specjalizację)
  • Aktywne pozyskiwanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami biznesowymi
  • Skuteczne podpisywanie umów = SPRZEDAŻ,
  • Współpraca z redakcjami, teamem marketingowym, grafikami,
  • Ciągłe podnoszenie swojej wiedzy w obszarze reklamy i marketingu,
  • Współtworzenie nowych produktów marketingowych i reklamowych.

UWAGA! – to musisz wiedzieć:

  • Pracujemy telefonicznie i mailowo,
  • Jesteśmy optymistami i pesymiści do nas nie pasują,
  • Uwielbiamy się do siebie przyzwyczaić i pracować w stałym zespole przez długie lata,
  • U nas panuje twórczy chaos, ale osoby uporządkowane doskonale tolerujemy, bo jesteśmy bardzo tolerancyjni,
  • Ciągle się zmieniamy – TO NIE JEST SLOGAN! Ty też będziesz elementem zmiany i liczymy, że wiele wniesiesz,
  • Mamy duże tempo pracy i ciągle chcemy więcej – to media!

Kogo szukamy?

  • Posiadasz doświadczenie pracy w mediach, reklamie, biznesie kreatywnym, marketingu
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży
  • Pracowałeś z CRM (np.ZOHO, Sales Force) lub chcesz się ich szybko nauczyć
  • Komunikujesz swobodnie w języku polskim i ukraińskim (mile widziany także rosyjski i angielski)
  • Umiesz analizować i wyciągać wnioski
  • Jesteś nastawiony/-a na cel i nie poddajesz się łatwo!
  • Umiesz organizować swoją pracę i motywuje Cię sukces i prowizja
  • Potrafisz zarządzać oczekiwaniami klienta
  • Chętnie się uczysz i lubisz się uczyć
  • Kreatywność, pozytywne nastawienie i sukces – tak mówią do ciebie koledzy
  • Nie wierzysz w to co mówią inni – wolisz zawsze przekonać się o czymś sam!

Innymi słowy: JESTEŚ ACCOUNTEM z urodzenia!

Rzeczowe informacje:

  • Praca w centrum Krakowa
  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.30
  • Podstawa + prowizja miesięczna oraz prowizja kwartalna bez górnych limitów!
  • Szkolenia dobierane indywidualnie
  • Brytyjska umowa o pracę lub własna działalność (nie oferujemy polskich umów o pracę, dzieło czy zlecenie!)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Jeśli lubisz sport - ułatwimy Ci jego uprawianie (Benefit)
  • Bezpieczne miejsce na twój rower!

Wyślij swoje CV, korzystając z opcji aplikowania w systemie InfoPraca lub znajdź nas w sieci!

Prezentacja firmy

Brytyjsko - polska grupa wydawnicza Zetha Media jest wydawcom tytułów PO... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Prowizja, prywatna opieka medyczna, dopłata do zajęć sportowych, piątkowy luz :)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management