Account Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, oferującego kompleksowe wsparcie IT dla firm, szukamy Account Managera.

Account ManagerMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Budowanie długookresowych relacji z istniejącymi klientami
  • Sprzedaż usług firmy zgodnie z założonym planem sprzedażowym
  • Pozyskiwanie i przekazywanie informacji na temat nowych projektów i możliwości biznesowych
  • Przygotowywanie ofert i negocjacje handlowe z klientami
  • Udział w targach, eventach, meet-up'ach oraz konferencjach branżowych
  • Raportowanie czynności sprzedażowych w systemie CRM
  • Współpraca z działem Talent Acquisitions w zakresie pozyskiwania Talentów IT
  • Współpraca z działem Delivery w zakresie m. in. obsługi istniejących projektów, rotacji projektowych

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług IT (preferowane dla sektora bankowego)
  • Znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z klientem
  • Otwartość na ludzi, umiejętność dotarcia do klienta i silna osobowość

Oferujemy:

  • Opiekę Medyczną
  • Kartę Multisport
  • Lekcje języka angielskiego
  • Platformę kafeteryjną
  • Telefon służbowy
  • Zespołowe aktywności sportowe
  • Liczne integracje zespołowe i firmowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.