Account Manager / Przedstawiciel handlowy

ITH Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

ITH to nowoczesny, ogólnopolski dostawca usług ICT, główna oferta ITH to usługi telekomunikacyjne dla biznesu, kolokacja, serwery dedykowane jak również usługi hostingowe realizowane w ramach marki Kru.pl. Grupa ITH obsługuje ponad 10.000 klientów na terenie całej Polski. ITH dysponuje biurami w Warszawie i Krakowie (główne biuro). ITH obsługuje między innymi: TUZ, Solid Security, Solid MCG, Amlux, Gratka, CCC, Rage Quit Games, Rossmann, Empik.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej grupy poszukujemy Account Managerów odpowiedzialnych za aktywne działania sprzedażowe oraz utrzymywanie pozyskanych Klientów. Jako Account Manager będziesz prowadzić działania sprzedażowe w celu pozyskania nowych Klientów grupy ITH. Możesz wykorzystać szerokie portfolio oferty ITH oraz ogólnopolski zasięg w celu zwiększenia efektywności działań sprzedażowych.

Podczas realizacji procesów sprzedażowych możesz liczyć na wsparcie zespołu inżynierskiego ITH, techników i Zarząd.

Najważniejsze cechy grupy ITH to:

  • Kompleksowość oferty
  • Szybkość i elastyczność działania sprzedażowego i wdrożeniowego
  • Działalność w całej Polsce
  • Inżynierskie wsparcie Klienta

Obowiązki

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanei relacji
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Prowadzenie projektów sprzedażowych
  • Obsługa swojego portfela Klientów
  • Realizacja celów sprzedażowych

Oferujemy

  • Możliwość tworzenia nowego projektu od podstaw
  • Praca w przyjemnej i przyjaznej atmosferze młodego zespołu
  • Możliwość pracy hybrydowej lub w wybranym biurze ITH w Krakowie lub Warszawie
  • Możliwość rozwoju w strukturach grupy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premiowe
  • Bezpośrednia współpraca z zarządem
  • Dostęp do szkoleń zewnętrznych
  • Odpowiednie narzędzia pracy
  • Uczestnictwo w konferencjach i targach (nie tylko branżowych)
  • Możliwość pracy w oparciu o kontrakt B2B

Wymagania

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w handlu, najlepiej w sektorze B2B
  • Umiejętność nawiązywania nowych relacji
  • Dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji sprzedażowych

Mile widziane

  • Znajomość rynku telekomunikacyjnego
  • Doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych

Prezentacja firmy

ITH to nowoczesny, ogólnopolski dostawca usług ICT, główna oferta ITH to... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Account Management