Account Executive

InPost S.A.

Kraków, małopolskie

InPost S.A.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Realizacja planów sprzedaży produktów reklamowych na terenie Polski (reklama outdoor na Paczkomatach, sampling do Paczkomatów, reklama na ekranach Paczkomatów oraz mailingi komercyjne)
  • Koordynowanie współpracy z kluczowymi obszarami spółki w celu wdrażania kampanii sprzedażowych,
  • Odpowiedzialność za współpracę z partnerami biznesowymi, domami mediowymi
  • Budowanie i podtrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Gotowości do stałej pracy mobilnej
  • Wykształcenia wyższego,
  • Minimum 2-3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenia we współpracy z partnerami biznesowymi,
  • Umiejętności negocjacyjnych oraz koordynacyjnych w pracy z kilkoma projektami równocześnie,
  • Bardzo dobrych umiejętności prezentacyjnych,
  • Wysokiej kultury osobistej, umiejętności budowania konstruktywnej współpracy z osobami na różnych szczeblach w organizacji oraz podmiotami zewnętrznymi,
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych,
  • Inicjatywy i zaangażowania,
  • Doświadczenia w branży reklamowej (outdoor i digital) będzie dodatkowym atutem
  • Aktywne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i systemu premiowego,
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Zapewnimy Ci benefity pracownicze
  • Będziesz pracować w nowoczesnym biurowcu z mnóstwem udogodnień (strefa relaksu, wewnętrzna stołówka, dogodny dojazd, prywatne przedszkole i żłobek ze zniżką dla dzieci Pracowników)
  • A przy tym wszystkim nigdy nie będziesz się nudzić ;-)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
InPost S.A. InPost S.A. InPost S.A.