Absolwent lub student ostatnich lat medycyny i / lub dietetyki i żywienia

PcLand CS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy absolwentów lub studentów ostatnich lat medycyny i/lub dietetyki i żywienia, dysponujących wiedzą z zakresu otyłości i problemów z nią związanych (między innymi chorobowych przyczyn otyłości)

Czym będziesz się u nas zajmował /zajmowała?

   * Przeglądaniem publikacji naukowych / zbieraniem wiedzy dotyczącej otyłości

   * Nadzorem nad częścią projektu naukowego związanego z badaniem przyczyn

      nadwagi i otyłości

Co Ci oferujemy?

   * Uczestnictwo w ciekawym, multidyscyplinarnym projekcie naukowym

Wymagania

Wykształcenie wyższe medyczne lub ostatnie lata studiów

Ogólna wiedza z zakresu diagnostyki otyłości, chorobowych przyczyn otyłości

Dodatkowe atuty: udział w projektach naukowych związanych z medycyną lub dietetyką

Prezentacja firmy

Zajmujemy się multidyscyplinarnymi projektami naukowymi łączącymi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia