Opis stanowiska pracy

Thing Trunk jest niezależną firmą pracującą nad stworzeniem nowatorskiej serii wieloplatformowych gier komputerowych z gatunku midcore (pogranicze gier hardcore i casual). Pierwsza gra z serii, Book of Demons, była jedną z najbardziej udanych polskich premier ubiegłego roku. Prace nad kolejnymi tytułami z serii nabierają tempa, w związku z tym rozszerzamy zespół.

Szukamy osoby na stanowisko 2D/3D Generalist (z naciskiem na 2D).

Obowiązki:
• Tworzenie konceptów
• Przygotowywanie ilustracji do gry
• Proste modelowanie, teksturowanie i renderowanie obiektów 3D
• Przygotowywanie grafik do GUI

Oferujemy:
• Pracę nad ciekawymi, ambitnymi (i oczywiście rewolucyjnymi) projektami
• Możliwość wpływania na kształt i charakter wytwarzanych przez firmę gier
• Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności
• Przyjazną atmosferę pracy we względnie młodym, utalentowanym zespole
• Elastyczne godziny pracy
• Stabilne zatrudnienie w długiej perspektywie czasowej (w razie pozytywnego przejścia okresu próbnego)

Informacje dodatkowe:
Oferujemy pracę na miejscu w biurze w Warszawie na Ursynowie (przy samej stacji metra) z elastycznym podejściem do godzin pracy. Przewidujemy czas na wdrożenie i stopniowe zwiększanie zakresu odpowiedzialności.

Wymagania

• Dobra znajomość Photoshop
• Sprawne operowanie techniką speed painting
• Dobre wyczucie efektów wizualnych w grach
• Kreatywność techniczna, nie tylko artystyczna

Mile widziane:
• Doświadczenie techniczne w przygotowywaniu zasobów do gier
• Znajomość mechanizmów działania efektów specjalnych w grach
• Znajomość Corel Draw
• Znajomość 3DS Max, Blender, etc. (modelowanie, teksturowanie)

Prezentacja firmy

Thing Trunk jest firmą powstałą z „połączenia” firm TwinBottles o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne