Zinel Holding S.A.

Warszawa, mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Budownictwo
Liczba pracowników:
45
Adres WWW:
http://www.zinelholding.pl

Prezentacja firmy

ZINEL HOLDING S.A. zajmuje się kompleksową realizacją obiektów w charakterze generalnego wykonawcy. W trakcie realizacji inwestycji wykonujemy pełną koordynację wszystkich robót branżowych oraz zapewniamy wszelkie potrzebne materiały na daną budowę. W razie potrzeby pomagamy również w przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji technicznej oraz w przygotowaniu wniosków do uzyskania stosownych pozwoleń.

Wszystkie nasze prace wykonywane są przez wykwalifikowanych specjalistów i nadzorowane przez kierowników posiadających odpowiednie uprawnienia budowlane i wieloletnie doświadczenie przy realizacji podobnych inwestycji.

Realizując potrzeby naszych klientów stawiamy na:
• Efektywność procesu projektowego.
• Jakość wykonania robót.
• Terminowość prac.
• Kompleksową obsługę Inwestora (od pozwolenia na budowę do pozwolenia na użytkowanie).

Stale współpracujemy z biurami projektowymi i mamy doświadczenie w realizacji robót w formule zaprojektuj i zbuduj.

Zatrudniamy wysokiej klasy projektantów i inżynierów budowy. Pozwala nam to efektywnie wykorzystywać etap projektowy poprzez rozpoznanie potrzeb klienta i wprowadzenie korzystnych optymalizacji wg kryteriów stawianych przez Inwestora. Na etapie wykonawstwa nasza kadra stawia na jakość oraz terminowe zakończenie robót.

Nasi klienci powierzając nam budowę w zamian otrzymują:
• Rzetelność.
• Solidność.
• Odpowiedzialność.

Realizujemy obiekty „pod klucz”, a wszystkie roboty budowlane i instalacyjne są objęte pełną odpowiedzialnością wynikającą z przepisów o rękojmi i gwarancji.

Zinel Holding S.A.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry